Естонія закриває кордони для громадян РФ

Естонія з 18 серпня припинить впускати в країну громадян Росії, яким раніше сама видала шенгенські візи. Про це повідомив міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу, пише видання ERR.

“За тиждень буде застосовуватися санкція щодо шенгенських віз, виданих Естонською Республікою. Санкція означає, що візи залишаться чинними. Однак на власників віз будуть накладені санкції при в’їзді до Естонії, тобто їм буде заборонено в’їзд до Естонії”, – розповів Рейнсалу.

Винятки будуть зроблені для осіб, які є співробітниками дипломатичних представництв в Естонії та членів їхніх сімей; осіб, які займаються міжнародними вантажними та пасажирськими перевезеннями; осіб, які мають право вільного пересування відповідно до законодавства ЄС; осіб, в’їзд яких до Естонії необхідний з гуманітарних міркувань, та для близьких родичів громадян Естонії чи громадян з посвідкою на проживання.

Міністр зазначив, що рішення стосується лише віз, виданих Естонією, та не стосується віз, виданих іншими країнами Шенгенської зони.