Союзники України зберуться у розширеному складі

Цього тижня у Копенгагені відбудеться конференція північноєвропейських союзників, яка стане продовженням зустрічей формату Рамштайн із військової допомоги Україні. Про це у понеділок, 8 серпня, повідомив речник Міноборони Німеччини Арно Колац, пише Укрінформ

“Нам важливо, щоб допомога могла бути стабільною, тривалою. І це дещо відрізняє цей формат від формату Рамштайн, де йдеться про короткострокові постачання зброї Україні. Формат цієї конференції дуже добре вписується в нашу концепцію”, – сказав він. 

Зокрема, на зустрічі обговорюватимуть питання довгострокового фінансування, підготовки українських військових та інше. Колац зазначив, що Німеччина планує зробити свій внесок, який “буде трохи ширшим, ніж у форматі Рамштайну”. 

Зустріч на рівні міністрів оборони у столиці Данії відбудеться 11 серпня. У ній візьме участь міністр оборони України Олексій Резніков, а також таких країн, як: Велика Британія, Естонія, Ісландія, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, США, Фінляндія, Чехія, Швеція та у форматі VTC – Австралія, Канада та Нова Зеландія.